Wydrukuj tę stronę
2016

Złoto dla Browaru Namysłów!

02.11.16

Browar Namysłów otrzymał kolejny ZŁOTY MEDAL w Profesjonalnym Konkursie Piw 2016.

 

Piwo Braniewo Chmielone na Zimno  zajęło pierwsze miejsce w kategorii jasny lager w prestiżowym konkursie piw Good Beer 2016.

 

W tej  najliczniej reprezentowanej grupie ocenianych było aż 45 piw. Nagrody wręczone zostały podczas jubileuszowej Gali Polskiego Kongresu Browarniczego, świętującego ćwierćwiecze browarnictwa w Polsce.

 

To już drugi rok z rzędu kiedy doceniono kompetencje Browaru Namysłów. W roku 2015 piwo Namysłów Pils uznane zostało za najlepszy lager w Polsce, a marka Zamkowe została nagrodzona srebrnym medalem.

 

GOOD BEER jest profesjonalnym konkursem piw skierowanym do wszystkich podmiotów, które zawodowo produkują lub dystrybuują piwo w Polsce. Do tegorocznego konkursu zgłoszono i oceniano 160 piw. Celem Konkursu jest wskazanie najbardziej wartościowych i stylowych piw, jakie są dostępne na polskim rynku.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że profesjonalne jury konkursu doceniło dążenie Browaru Namysłów do utrzymania stałej wysokiej jakości naszych piw. Z naszej strony zapewniamy, że wysoka jakość piwa będzie dla nas nadal najwyższym priorytetem.

 

Piwo Braniewo Chmielone dzięki dodatkowemu chmieleniu na zimno w trakcie leżakowania oraz starannie dobranej kompozycji chmieli ma orzeźwiający chmielowy aromat bez uczucia zwiększonej goryczki. Więcej o piwie Braniewo na www.piwobraniewo.pl.

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar