Wydrukuj tę stronę
2013

Konkurs Student W USA rozstrzygnięty

08.07.13

 Po raz kolejny Fundacja Wasie z Minnesoty w USA oraz Browar Namysłów Sp. z o.o. zorganizowali wspólnie konkurs „STUDENT W USA”. Laureatką IX edycji konkursu została Pani Marzena Drozd – studentka Uniwersytetu Opolskiego.

Nagrodą główną w konkursie jest czteroletnie stypendium na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Organizatorzy pokrywają również całkowity koszt utrzymania podczas czteroletnich studiów magisterskich oraz koszt przelotów do Polski na wakacje i przerwy świąteczne.

Pani Marzena jest obecnie studentką Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie (USA) Pani Marzena rozpocznie naukę już pod koniec sierpnia. Choć daleko od rodziny, Pani Marzena z pewnością nie będzie się czuła samotna, ponieważna uczelni czekają już na nią studenci - laureaci konkursu poprzednich edycji.

Laureatami dotychczasowych, ośmiu edycji konkursu sąstudenci wrocławskich i opolskich uczelni wyższych: Marta Bujnowska (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Jakub Kalla (Politechnika Wrocławska), Radosław Tomczak (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) i Agnieszka Kadej (Uniwersytet Wrocławski), Paweł Szczepkowski (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Justyna Kujtkowska (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Agnieszka Prusak (Uniwersytet Opolski), Marta Aleszewicz (Politechnika Wrocławska) oraz Katarzyna Pławiak (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

Browar Namysłów Sp. z o.o. w październiku b.r. rozpoczyna kolejną X Jubileuszową edycję konkursu „STUDENT W USA”. Już dziś zapraszamy wszystkich studentów I i II roku uczelni wyższych regionu Opolszczyzny i Dolnego Śląska, pragnących przeżyć największą przygodę swojego życia, do udziału w konkursie.

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu: www.zamkowe.com.pl.

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar