Wydrukuj tę stronę

2013

Kampania reklamowa Namysłów Niepasteryzowane

05.12.14
W dniu 02.04.2013 rozpoczęła się outdoorowa kampania reklamowa marki NAMYSŁÓW NIEPASTERYZOWANE. Komunikacja podkreśla wyjątkowość piwa opartą na 28-dniowym terminie minimalnej trwałości. ...»

NAMYSŁÓW PILS WYGRYWA

12.09.13
Marka NAMYSŁÓW PILS zajęła pierwsze miejsce w 43 Konsumenckim Konkursie Piw „Chmielaki Krasnostawskie” w kategorii piwo jasne pełne o zawartości ekstraktu w brzeczce 11,1–12,0 ºBlg! ...»

Konkurs Student W USA rozstrzygnięty

08.07.13
Po raz kolejny Fundacja Wasie z Minnesoty w USA oraz Browar Namysłów Sp. z o.o. zorganizowali wspólnie konkurs „STUDENT W USA”. Laureatką IX edycji konkursu została Pani Marzena Drozd – studentka Uniwersytetu Opolskiego. ...»

Letnia akcja promocyjna piwa Zamkowe

28.06.13
Po raz kolejny marka Zamkowe startuje z letnią akcją promocyjną, która swoim zasięgiem obejmie aż 13 miast Dolnego Śląska i Opolszczyzny. ...»

Ogólnopolski debiut piwa Namysłów Pils

14.05.13
Rozpoczyna się pierwsza w historii Browaru Namysłów ogólnopolska kampania reklamowa. Jej tematem jest przedstawienie flagowej marki browaru: Namysłów Pils. ...»

Kampania reklamowa piwa Zamkowe

02.05.13
ZAMKOWE – marka należąca do portfolio Browaru Namysłów, rozpoczyna wiosenny etap kampanii reklamowej. Komunikacja przywołuje pozytywne skojarzenia z marką, która jest dobra w każdej sytuacji i na każdą okazję. ...»
Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar