Wydrukuj tę stronę
2009

Nowe szaty Maliny i Plum!

29.03.09

Wraz z wiosną w odświeżonych opakowaniach wchodzą na rynek piwa smakowe Browaru Namysłów: PLUM – połączenie delikatnej goryczki lekkiego, wyśmienitego piwa z subtelnym smakiem śliwki węgierki oraz MALINA – o naturalnym smaku piwa z sokiem malinowym.

Na nowych, soczyście owocowych opakowaniach znalazły się również wizerunki medali - PLUM oraz MALINA zdobyły najwyższe nagrody – złoto i srebro - na Otwartym Konkursie Piw 2008 - jedynym konkursie w Polsce w którym piwa oceniane są przez konkurencję – wykwalifikowanych specjalistów ds. sensoryki z polskich browarów.

Piwa PLUM, MALINA oraz IMBIR są doceniane nie tylko przez fachowców, ale też przez konsumentów, a szczególnie konsumentki, m.in. dzięki bardzo niskiej zawartości kalorii: puszka 0,5l piwa PLUM zawiera 170 kcal (34 kcal/100 ml), podczas gdy przeciętne piwo jasne zawiera aż ok. 260 kcal (52 kcal/100 ml). Puszka piwa MALINA ma jeszcze mniejszą zawartość kalorii: 160 kcal, a najmniej IMBIR: 155 kcal. Tak niska zawartość kalorii jest możliwa m.in. dlatego, że żadne z piw smakowych Browaru Namysłów nie jest dosładzane cukrem.

Podczas Otwartego Konkursu Piw, zorganizowanego w ramach XVI Jesiennego Spotkania Browarników (21-23 października 2008 w Krakowie), polscy piwowarzy już po raz kolejny docenili naturalny smak i wysoką jakość piw Browaru Namysłów. W poprzednim roku złotymi medalami w najważniejszych kategoriach rynkowych nagrodzono piwa Zamkowe i Zamkowe Mocne, a w tym roku piwa smakowe z Browaru Namysłów zdobyły aż dwa pierwsze miejsca w swojej kategorii.


Więcej informacji na stronie www.plumplum.eu

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar