Wydrukuj tę stronę
2009

Malina i Plum na okładce!

15.04.09

Informacja o nowych szatach oraz o medalach dla piw Plum i Malina  znalazła się na okładce prestiżowego miesięcznika „Rynki Alkoholowe”!

Również w środku numeru znalazła się szersza informacja o naszych piwach smakowych.

Przypominamy, że wraz z wiosną w odświeżonych opakowaniach weszły na rynek piwa smakowe Browaru Namysłów: PLUM – połączenie delikatnej goryczki lekkiego, wyśmienitego piwa z subtelnym smakiem śliwki węgierki oraz MALINA – o naturalnym smaku piwa z sokiem malinowym.

Na nowych, soczyście owocowych opakowaniach znalazły się również wizerunki medali - PLUM oraz MALINA zdobyły najwyższe nagrody – złoto i srebro - na Otwartym Konkursie Piw 2008 - jedynym konkursie w Polsce w którym piwa oceniane są przez konkurencję – wykwalifikowanych specjalistów ds. sensoryki z polskich browarów.

Piwa PLUM, MALINA oraz IMBIR są doceniane nie tylko przez fachowców, ale też przez konsumentów, a szczególnie konsumentki, m.in. dzięki bardzo niskiej zawartości kalorii (ok. 30% niższej niż w innych piwach), która możliwa jest dzięki temu, że żadne z tych piw nie jest dosładzane cukrem.

Więcej informacji na stronie www.plumplum.eu.

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar