Wydrukuj tę stronę

2009

4 medale dla piw Browaru Namysłów!

03.11.09
Już trzeci rok z rzędu piwa Browaru Namysłów pozostawiają w tyle swoich konkurentów na jedynym w Polsce konkursie, w którym piwa oceniane są właśnie przez konkurencję. Podczas Otwartego Konkursu Piw zorganizowanego w ramach XVII Jesiennych Spotkań Browar ...»

Imbirowa pokusa

08.10.09
Wraz z początkiem jesieni Browar Namysłów oferuje swoim konsumentom piwo smakowe IMBIR w nowej, niezwykle atrakcyjnej puszce. IMBIR to wyśmienite, orzeźwiające piwo o imbirowym smaku i aromacie, idealne na chłodne jesienne wieczory czy zimowe dni. ...»

Nowa marka Premium

08.07.09
W bieżącym sezonie Browar Namysłów rozszerzył swoją ofertę o nową markę Premium. TWO AXES – piwo jasne pełne, wyjątkowy produkt kategorii Premium został wprowadzony do sprzedaży w czerwcu. Jest to produkt o stałej, wysokiej jakości i jednocześnie w bardz ...»

Malina i Plum na okładce!

15.04.09
Informacja o nowych szatach oraz o medalach dla piw Plum i Malina znalazła się na okładce prestiżowego miesięcznika „Rynki Alkoholowe”! Również w środku numeru znalazła się szersza informacja o naszych piwach smakowych. ...»

Nowe szaty Maliny i Plum!

29.03.09
Wraz z wiosną w odświeżonych opakowaniach wchodzą na rynek piwa smakowe Browaru Namysłów: PLUM – połączenie delikatnej goryczki lekkiego, wyśmienitego piwa z subtelnym smakiem śliwki węgierki oraz MALINA – o naturalnym smaku piwa z sokiem malinowym. ...»
Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar