Wydrukuj tę stronę
2008

Konkurs rozstrzygnięty!

25.06.08

W kolejnej, piątej edycji konkursu „Student w USA” zwyciężyła Justyna Kujtkowska z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Laureatka odebrała nagrodę 24 czerwca podczas uroczystości w Sali Rycerskiej na Zamku w Namysłowie.

Konkurs już po raz piąty zorganizowała The Wasie Foundation z Minnesoty przy współpracy z Browarem Namysłów. Podobnie jak w zeszłych latach, nagrodą konkursu skierowanego do studentów z rejonu Opolszczyzny i Dolnego Śląska było czteroletnie stypendium na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie w USA – wraz z całkowitym pokryciem kosztów utrzymania podczas czteroletnich studiów magisterskich.

Justyna studiowała do tej pory Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Na Uniwersytecie Saint Mary’s wybrała kierunek International Business.

Na studiach w USA, choć daleko od rodziny, Justyna z pewnością nie będzie się czuła samotna – organizatorzy zapewniają przeloty na wakacje i święta, a na uczelni czekają już na nią laureaci konkursu z poprzednich lat:

- Paweł Szczepkowski, laureat IV edycji, studiujący również International Business i Język Hiszpański,

- Agnieszka Kadej, laureatka III edycji, studiująca Marketing i Zarządzanie,

- Radek Tomczak, laureat II edycji, studiujący Rachunkowość,

- a także Jakub Kalla, laureat I edycji, któremu w uznaniu bardzo dobrych wyników w nauce, Fundacja przyznała dodatkowe stypendium na studia MBA.

Trzymamy za Was kciuki!

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar