Wydrukuj tę stronę

2008

Wygraj stypendium w USA!

15.11.08
Marka Zamkowe oraz The Wasie Foundation z Minnesoty w USA już po raz piąty organizują konkurs „Student w USA”. Zwycięzca konkursu otrzyma stypendium, pokrywające całkowity koszt czteroletnich studiów na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie w USA, będzi ...»

Kolejne trzy medale!

24.10.08
Po ubiegłorocznym sukcesie piw Zamkowe i Zamkowe Mocne, które za swoją jakość i smak otrzymały Złote Medale, przyszedł czas na sukcesy w kolejnej kategorii rynkowej. W tegorocznej XVI już edycji Jesiennego Spotkania Browarników piwo PLUM zdobyło złoty med ...»

Skarbiec otwarty!

01.09.08
Browar Namysłów otwiera swój skarbiec ze Złotymi Denarami! Złoty Denar i Złoty Denar Mocny to złociste piwa o pełnym, wyrazistym smaku, w niesłychanie niskiej cenie a jednocześnie o stałej, wysokiej jakości – bez kompromisów. ...»

Konkurs rozstrzygnięty!

25.06.08
W kolejnej, piątej edycji konkursu „Student w USA” zwyciężyła Justyna Kujtkowska z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Laureatka odebrała nagrodę 24 czerwca podczas uroczystości w Sali Rycerskiej na Zamku w Namysłowie. ...»

PLUM podbija Anglię!

13.05.08
Piwo śliwkowe PLUM Browaru Namysłów znalazło się na pierwszym miejscu pod względem ilości oddanych głosów na organizowanym w Wielkiej Brytanii Międzynarodowym Festiwalu Piw - INTERNATIONAL REAL – ALE FESTIVAL. ...»

Zamkowe pierwszy raz na okładce!

15.04.08
Informacja o złotych medalach dla piw Zamkowe i Zamkowe Mocne znalazła się na okładce prestiżowego miesięcznika „Rynki Alkoholowe”! Nasze piwa: Zamkowe i Zamkowe Mocne zostały uhonorowane złotymi medalami podczas Otwartego Konkursu Piw zorganizowanego w ...»
1  2    
Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar