Wydrukuj tę stronę
2007

Zamkowe podwójnie złote!

05.10.07

Po raz kolejny browarnicy z całej Polski i z zagranicy docenili wyjątkowy smak oraz najwyższą jakość piw Browaru Namysłów.

Podczas Otwartego Konkursu Piw zorganizowanego w ramach XV Jesiennych Spotkań Browarników (3 – 5 października 2007 w Szczyrku) nasze piwa: Zamkowe i Zamkowe Mocne zostały uhonorowane złotymi medalami.

Piwo Zamkowe otrzymało złoty medal w kategorii asortymentowej „Piwo Jasne Pełne 10,1 – 12,0 Blg”. Wyprzedziło piwa Tyskie oraz Warka, które znalazły się na drugim oraz trzecim miejscu.

Piwo Zamkowe Mocne otrzymało złoty medal w kategorii „Piwo Jasne Pełne Mocne 14,1 – 16,0 Blg”. Na dalszych miejscach znalazły się piwa Tatra Mocne oraz Perła Mocna.

Podczas Konkursu przedstawiciele browarów z Polski i z zagranicy oceniali smak i zapach piw, a także ich goryczkę i nasycenie dwutlenkiem węgla. Dziękujemy za uznanie!Doroczne Jesienne Spotkania Browarników są imprezą integrującą branżę piwowarską, w trakcie której praktycy i naukowcy przedstawiają najnowsze technologie i rozwiązania służące produkcji piwa. Tegoroczne Spotkania zostały zorganizowane we współpracy ze Związkiem Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie, Stowarzyszeniem Regionalnych Browarów Polskich i Instytutem Weihenstephan.Więcej informacji na stronie organizatora: www.e-bmp.pl

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar