Wydrukuj tę stronę
2007

Konkurs zakończony

04.06.07

Zwycięzcą IV edycji konkursu „STUDENT W USA”, organizowanego przez The Wasie Foundation z Minnesoty i Browar Namysłów Sp. z o.o. został Paweł Szczepkowski - student Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. O. Langego we Wrocławiu.

 


Jury konkursu urzekła jego prezentacja dotycząca problemów emigracji, w której w bardzo sugestywny i obrazowy sposób pokazał wpływ emigracji na budowanie wizerunku Polski.

 


Ceremonia wręczenia nagrody odbędzie się pod koniec czerwca, a już w drugiej połowie sierpnia Paweł Szczepkowski będzie studentem Uniwersytetu Saint Mary’s W Minnesocie.

 


Przypominamy, że nagrodą główną w konkursie jest 4 - letnie stypendium na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Organizatorzy pokrywają również całkowity koszt utrzymania podczas 4 - letnich studiów magisterskich oraz koszt przelotów do USA.

Laureatami dotychczasowych, trzech edycji konkursu są studenci wrocławskich uczelni wyższych: Marta Bujnowska (Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu), Jakub Kalla (Politechnika Wrocławska), Radosław Tomczak (Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu) i Agnieszka Kadej (Uniwersytet Wrocławski).

Marta Bujnowska i Jakub Kalla w maju tego roku odebrali już dyplomy ukończenia Saint Mary`s University of Minnesota. Teraz wiedzę i umiejętności zdobyte na amerykańskiej uczelni będa wykorzystywać w Polsce.

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar