Wydrukuj tę stronę

2007

Wygraj stypendium w USA!

15.11.07
Marka Zamkowe oraz The Wasie Foundation z Minnesoty w USA już po raz piąty organizują konkurs „Student w USA”. Zwycięzca konkursu otrzyma stypendium, pokrywające całkowity koszt czteroletnich studiów na Uniwersytecie Saint Mary’s w Minnesocie w USA, będzi ...»

Zamkowe podwójnie złote!

05.10.07
Po raz kolejny browarnicy z całej Polski i z zagranicy docenili wyjątkowy smak oraz najwyższą jakość piw Browaru Namysłów. Podczas Otwartego Konkursu Piw zorganizowanego w ramach XV Jesiennych Spotkań Browarników (3 – 5 października 2007 w Szczyrku) nasz ...»

www.basztowe.pl

14.07.07
Moc tradycji już w internecie - zapraszamy na nową stronę internetową piwa Basztowe Super Mocne: www.basztowe.pl! Piwo Basztowe Super Mocne to potrójnie chmielone piwo o głębokim i pełnym smaku, dla prawdziwych mężczyzn, którzy cenią szlachetną moc piw ...»

www.kozackie.pl

13.07.07
Poczuj zuchwałą, wolną duszę Kozaka na nowej stronie www.kozackie.pl! Piwo Kozackie, które zdobyło brązowy medal na XIV Jesiennych Spotkaniach Browarników w Kielcach, ma własną stronę internetową. Zapraszamy! Odkryj moc krystalicznej wody, dorodne kłosy ...»

Konkurs zakończony

04.06.07
Zwycięzcą IV edycji konkursu „STUDENT W USA”, organizowanego przez The Wasie Foundation z Minnesoty i Browar Namysłów Sp. z o.o. został Paweł Szczepkowski - student Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej im. O. Langego we Wrocławiu. ...»
Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar