Wydrukuj tę stronę
2006

Medal dla Kozackiego

20.10.06

Na zakończonych 19 października XIV Jesiennych Spotkaniach Browarników (17 – 19 października 2006 w Kielcach) piwo Kozackie produkowane przez Browar Namysłów zostało nagrodzone brązowym medalem.

W Otwartym Konkursie Piw zorganizowanym w ramach Spotkań browarnicy z całej Polski oraz z zagranicy nagrodzili piwa w kilku kategoriach asortymentowych, oceniając m.in. ich smak, zapach, goryczkę i nasycenie dwutlenkiem węgla. W tym roku Otwarty Konkurs Piw osiągnął rangę najważniejszego, o największym prestiżu w kraju - do konkursu swoje piwa zgłosiło kilkanaście browarów, również z zagranicy.

Doroczne Jesienne Spotkania Browarników są imprezą integrującą branżę piwowarską, w trakcie której praktycy i naukowcy przedstawiają najnowsze technologie i rozwiązania służące produkcji piwa.

W tegorocznych, XIV Spotkaniach wzięło udział prawie 400 uczestników – nie tylko browarników, ale też przedstawicieli instytutów naukowych, stowarzyszeń i mediów. Impreza przygotowana była we współpracy ze Związkiem Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego Browary Polskie, Stowarzyszeniem Regionalnych Browarów Polskich oraz Politechniką Łódzką.

Nie jest to pierwsze wyróżnienie dla piw z Browaru Namysłów – ich wysoka jakość i naturalny smak były również nagradzane na poprzednich Jesiennych Spotkaniach Browarników – w zeszłym roku srebrne medale otrzymały piwa Namysłów Premium i Zamkowe Dark a brązowy piwo Zamkowe Mocne, natomiast dwa lata temu piwo Zamkowe Jasne zostało uhonorowane złotym medalem.

Namyslow korona

Nasze marki

  • Namyslow Pils butelka
  • Zamkowe jasne puszka
  • Zloty Denar Jasne puszka
  • Zloty Denar Mocne puszka
Namyslow Pils butelka
Aby wejść do serwisu proszę wybrać:

Mam ukończone 18 lat

logo
Copyright by Browar Namysłów 2010
Browar jest właścicielem marek Namysłów, Zamkowe, Malina, Kozackie, Złoty Denar